İçerenköy Çilingir

Kapı,kilit,göbek-barel,asma kilit,cam kapı kilidi,pimapen kapı göbekleri,oda kapıları,çelik kasalar,araç içinde kalan araba anahtarları,para kasalarının anahtar veya kilitleri için her türlü hizmeti veriyoruz.

0530 701 06 30

0216 361 42 42 

7 Gün 24 Saat ulaşılabilir olduğumuzu belirtmekte fayda var.Siz değerli sayın müşterilerimiz  bize her saat ulaşabilir,servis talebinde bulunabilirsiniz.İçerenköy Çilingir Servis ,bir telefon ile kısa sürede belirtilen adreste olacaktır.

Yaptığımız işler tecrübemizin aynasıdır.Şimdiye kadar binlerce müşteriye bu sayının katlarınca servis hizmeti vermekten kıvanç duymaktayız.

Yukarıda saydığımız tüm marka ve modelde ki parça,ürün,malzeme ve kapılara en etkin çözümleri sağlamaktayız.

Yapılan iş,işe verilen önemi gösterir.Yaptığımız işlere ayırt etmeden,her zaman aynı titizlik ile başlıyor ve tam  olarak teslim ediyoruz.İşimizi severek yapıyoruz,bu şekilde yapılan işler her zaman daha verimli ve kaliteli olduğuna inanıyoruz.

Kapınızın rengi,kalitesi,markası,modeli,çeşidi, deseni,yapısı,anahtar göbeği markası kısacası hiçbir özelliği fark etmeden,her türlü işlemi kesin olarak yapabiliyoruz. İçerenköy Çilingir Servis sadece bugün değil her gün hizmetinizde olacaktır.Amacımız sürekli hizmetlerimizden her zaman faydalanabilmeniz yönündedir.Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tüm işlerini olabilecek en kısa sürede ve etkin şekilde sürdürmektedir.Bu da işimize verdiğimiz önemin bir göstergesi olmuştur.

Çilingir veya anahtarcı diye bize ulaşabilirsiniz.Bulunduğunuz bölgeye,caddeye,sokağa,siteye ya da apartmana en yakın mobil aracımızı siz bize ulaştıktan sonra yönlendirilmesini ve kısa sürede adrese ulaşmasını sağlıyoruz.

Genellikle mobil cihazlardan bize ulaşan müşterilerimizi arama motorlarına “icerenkoy cilingir”,”içerenkoy çilingir”,”ıcerenkoy cılıngır” anahtar kelimelerini kullanarak ulaşıyor.Telefon ve telefon klavyesine  göre farklılık

göstersede

,bu kelimeler ile İçerenköy Çilingir Servis 0530 701 06 30 nolu cep numarasından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Amacımız her zaman en iyi hizmeti vermek.Fiyatlarımız en makul düzeyde.Piyasada bulabileceğiniz,sahibi olduğunuz her markaya çilingir ve anahtarcı servisi olarak işlerinizi itina ve özenle yapıyoruz.Belgelerimiz,ekipmanlarımız,yedek parçalarımız,malzemelerimiz tam ve eksiksiz.İstek üzerine de özel sipariş alıyoruz.

Çok adetli siparişler için size özel fiyatlar uygulanır.Her zaman ulaşılabilir ve cevaplar bulabileceğiniz bir servis ve hizmet anlayışına sahibiz.İşimizin ve siz değerli müşterilerimizin her zaman arkasında her zaman yanınızdayız.Sadece sözlü değil fiilen de bunu göstermekteyiz.

İçerenköy Çilingir Servis,7/24 Hizmet ve her zaman memnuniyet garanti eder.

İçerenköy Kasa Çilingir

TEL: 05307010630

ÇELİK KASA çilingiri çok az bulunan çilingir dalındadır.İşte biz size bu hizmeti çok eski ve kaliteli ustalarımızdan sunuyoruz.Yapılan işlemlerde mevcut çelik  kasalarınıza en küçük zarar verilmemektedir.

Kasa kilitleri normal ev kapı kilitlerinden çok değişiktir. Genelde Gaziantep bölgesinde el yapımı olarak yapılan bu kilitleri açabilmek için mutlaka eski kilit iç mekanizmalarını tanımak ve bu mekanizmalarla uzun yıllar çalışmak gerekmektedir. Eğer sizinde bir kasa çilingir ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. İstanbul’un dört bir yanına hizmet vermekteyiz içerenköy’ de bulunan ustalarımız araçlarıyla sizin verdiğiniz adrese hazır olan takım taklavat ve ekipmanlarıyla acil bir şekilde gelmektedir ve size kasa çilingir işinizi çözmektedir.

Kasa tamir işlerinizi biz yapmaktayız kasalarınızı daha emniyetli bir şekilde korunması için bunların montaj işlevselliği olması gerekir yani birisi kasanızı tuttuğu zaman kalkmaması lazım eğer yerinden oynuyorsa bu tehlikelidir çünkü 2 -3  kişi birleşip kasanızı binadan çıkartıp kendilerine ait yerlerde kasanızı imha etmektedir.

İçerenköy kasa çilingir servisi haftanın 7 günü ve günün her saati yani 24 saat hizmet vermektedir. Bu yüzden sıkılmadan çekinmeden bizleri arayabilir ve sorununuzu bizimle çözebilirsiniz. İçerenköy ve çevresinde bütün Anadolu yakasında sizlere hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Oto Çilingir

TEL: 0530 701 06 30

İçerenköy çilingir servisi olarak biz sizlere 7 gün 24 saat oto çilingir hizmeti’de vermekteyiz. Lütfen bizi arayın ve içerenköy oto çilingir talep ediniz.

Arabanıza kapısına, bagajına boyasına zerre kadar zarar vermeden açıp anahtarlarınızı size teslim ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet bir arada 30 yıllık içerenköy oto çilingir.

1987 yılında kurulan içerenköy çilingir firmamız geşişen araba çilingir teknolojisini yakından takip ederek maymuncuk, oto açma setlerini ve lazer anahtar kesme aletlerini temin etti ve sizlere ve komşu semtlere hatta şehir dışından bile gelen müşterilerimize hizmet vermekten onur ve gurur duyar. Bu işi biz artık gerçekten çok sevdiğimiz ve insanlara hizmet vermeyi ve onlarla tanışmayı çevremizi daha fazla genişletmeyi sevdiğimiz için yapıyoruz. Evet bu aldığımız makinalar pahalı ve son teknoloji olabilir ama bizim müşterilerimizi aslı isteği güler yüzle ve çok iyi bir hizmet görmek. Hizmet sektörü özellikle çilingirlik mesleğiyle birleşince daha geçerl, olmaktadır yani vazgeçilmez olmaktadır. İnsanlar güvendiği saydığı sevdiği kişilere arabasını evini veya kasasını emanet etmek ister işte bu yüzden içerenköy oto çilingir olarak size 30 senedir güvenle ve kaliteyle hizmet vermekteyiz.

Araba markanız veya modeliniz ne olursa olsun bizim iç,in hiç fark etmez biz sizlere 24 saat hizmet verip en küçük zarar vermeden aracınızı açıyoruz.. İçerenköy oto çilingir servisi kilit tamiri kontak tamiratı, gibi ustalık isteyen birçok dalda uzmanlaşmıs ekibe sahiptir. Bu hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçin..

Çilingir olmak çok zordur özellikle’de oto çilingir olmak daha zordur çünkü bütün araçların kilit yapısı çok farklı ve özeldir, Bu özellikleri tanımak ve hassas bir şekilde müdahale etmek sabırlı ve titiz bir çalışmayla gerçekleşmektedir. Bu yüzden çok deneyimli ustalarımızı sizlere 24 saat hizmet vererek oto çilingir işlerinizi yapmaktayız.

 

 

İçerenköy’de Anahtarcı

Hızlı,etkili sonuca ulaşmak istiyorsanız,aradığınız hizmet burada.Kale Kilit,Keso,Yale,Daf,Multlock,Atra,Mottura,Dierre,Assa Abloy gibi seçkin markaların anahtar,kilit tamir ve değişimini yapıyoruz.

İçerenköy’de Anahtarcı İşleri

Tüm kapı ve kilitlerde teknik servis ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.Çelik Para kasaları,oto kapı açma gibi işleri yerinde servis ile gerçekleştiriyoruz.

İçerenköy’de Anahtarcı

Her gün 7/24 çalışmaktadır.

Kasa Kilidi ve Kasa Açma – İçerenköy

Kasalar,para,ziynet eşyası,önemli belge ve dökümanları üçüncü sahışlardan uzak tutmak,korumak amaçlı kullanılmaktadır.Gizliliğe önem verenlerin,veya korunaklı bir güvenliğe ihtiyaç duyanların kullandıkları çelik kasaların anahtar ve kilit yapıları diğer emsallerine göre biraz daha karışık ve sağlamdır.Anahtar ve kilit yapısı bilinmeden,dışarıdan açılması ancak kasaya zarar verilerek yapılmaktadır.Bu işlem de yeni bir kasa almanıza neden olacaktır.Profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip kasa açma ustalarımız sizi bu gibi sıkıntılara sokmadan,masraf çıkarmadan sorunu kısa sürede halledebilir.Teknik destek için bize başvurun.

Kasa Kilidi Açma ve Kasa Kilidi Değişimi için bizi numaramız’dan arayabilirsiniz.

Master Kilit ve Anahtar – İçerenköy

Bir anahtar ile belirli kapıları,bütün kapıları, veya bazı kapıların kilitlerinin barel-silindirlerinin şifrelerini yetkilendirerek bu tek anahtar ile açabilirsiniz.Master anahtarın anlamı sizin istediğiniz kapı veya kapıları açabilen bir anahtardır.Ofis,mağaza,dükkan,plaza,otellerde belirlediğiniz kişi veya kişilerin açabileceği kapılara ihtiyaç duyduğunuz da bizden teknik destek alabilirsiniz.Kapı ve kilitlerinizi bu sayede kontrol altına alarak güvenliğinize katkı sağlayabilirsiniz.Profesyonellerin yapabileceği bu hizmet için doğru adrestesiniz.

Bir anahtar bin kapıyı açar mı ,açar,istenirse olur.Ustası yaparsa olur.Bir anahtar ile birden fazla kapıyı sorunsuzca açabilirsiniz.

Kapı Kilit Değiştirme

Kilit bozulabilir,eskiyebilir.Değişime ihtiyaç duyduğunuzda,her marka ve ölçüde kilit çeşitleriyle kilidinizi değiştiriyoruz.Kilit değişimi sırası veya sonrasında kapınız hiçbir şekilde zarar görmez.Kilit değişimleri fiyatları marka model,kapının durumu gibi faktörlere bakılmadan verilememektedir.Her kapı çeşidine kilit değişim işlemleri uygulanabilir.İç mekan veya dış mekan fark etmez.Eski ürün çıkarılıp yenisiyle değiştirilir.Yeni ürün ister aynı özellik de ister daha güvenlik- üstünlükte temin edilebilir ve montajı sağlanabilir

Uygun fiyatlarda malzeme ve işçilik için bizi arayın.

Gece Çilingir Servisi – İçerenköy

İstanbul Asya ve Avrupa bölgesinde gece her saatte,her bölgeye çilingir servisimiz vardır.Kapı açma veya oto çilingir hizmetleri verilmektedir.Gece çilingir servisi saat kaç olursa olsun kapınızda.Özellikle ev kapısında kalan müşterilerimiz için daha çabuk gelmeye çalışıyoruz.

İçerenköy Gece Açık Çilingir arayanlar,doğru adrestesiniz.Kısa sürede yanınızdayız.

İçerenköy Kale Kapı Servisi

Yıllardır kapı üretimi yapan ve yapmaya devam eden KALE ,yüzlerce model kapı seçeneğine sahiptir.Kale marka kapılarınız ile alakalı yaşamakta olduğunuz problemler ve çözüm için bize başvurabilirsiniz.Kilit,anahtar,barel ile alakalı sorunlarınız için 7/24 KALE Kapı Servisimizden faydalanabilmek için aramanız yeterlidir.

Neden Kale Kapı Servisi’nde Sizi Seçmeliyim?

Çünkü biz yılların kattığı tecrübe ile işimizi yapıyoruz.Her türlü sorunu tek seferde çözüyoruz.Kapınıza ekstra zarar vermeden sonuca ulaşıyoruz.Gerekli olabilecek ekipman ve yedek parçaya sahibiz ve tedarik edebiliyoruz.Her gün her saat hizmet veriyoruz.

İçerenköy Çilingir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir